WEBY

co pro vás můžu udělat?

VYTVOŘÍM VÁM WEB

Na počátku je Váš požadavek prezentace v online prostředí. 

Vaši prvotní představu můžeme probrat telefonicky nebo online, což ušetří oběma stranám značné množství času.  Pokud jste místní, můžeme se sejít a probrat detaily osobně. Tato naše komunikace je čistě informativní, pokud se poté rozhodnete pro spolupráci se mnou, v další fázi začneme plánovat stavbu webu.

Pomocí emailu a online zásilkoven mi zašlete podklady, jako texty, fotografie a další informace, které budete chtít do webu vložit. Pokud budete chtít, pomůžu Vám s vymyšlením obsahu. 

Potom začíná ta zábavná část – budeme dávat dohromady Vaši představu s mými možnostmi a společně tvořit Vaši webovou prezentaci. Chcete web plný obrázků? Blog? Prezentaci Vašich služeb? Každou stránku upravím podle Vašich individuálních potřeb a vytvořím Vám moderní a přehledný web.

Před samotným předáním webu Vás naučím ovládat redakční systém, ve kterém můžete následně sami přidávat příspěvky a měnit obsah dle aktuálních potřeb.

WEBOVÉ BALÍČKY

Cena nezahrnuje zřízení domény a hostingu. Cena domény 175,- Kč / rok, cena http webhostingu 480 Kč / rok ( https 580 Kč / rok). 
Ceny jsou uvedeny pro rok 2019.

REFERENCE

Zahrady Šternberk Petr Kohoutek
DSC_3153-1
TK Šternberk
DSC_0846
Venkovská škola pečení
dsc-0321_orig
Dětský klub Eccáček