WEBY

co pro vás můžu udělat?

VYTVOŘÍM VÁM WEB

Na počátku je Váš požadavek prezentace v online prostředí. 

Vaši prvotní představu probreme telefonicky nebo online (přes wathsup, skype..). Tato naše komunikace je čistě informativní, pokud se poté rozhodnete pro spolupráci se mnou, v další fázi začneme plánovat stavbu webu.

Pomocí emailu a online zásilkoven mi zašlete podklady, jako texty, fotografie a další informace, které budete chtít do webu vložit. Pokud budete chtít, pomůžu Vám s vymyšlením obsahu. 

Potom začíná ta zábavná část – budeme dávat dohromady Vaši představu s mými možnostmi a společně tvořit Vaši webovou prezentaci. Chcete web plný obrázků? Blog? Prezentaci Vašich služeb? Každou stránku upravím podle Vašich individuálních potřeb a vytvořím Vám moderní a přehledný web.

Před samotným předáním webu Vás naučím ovládat redakční systém, ve kterém můžete následně sami přidávat příspěvky a měnit obsah dle aktuálních potřeb.

DRUHY WEBŮ

Webové stránky
s osobní vizitkou

E-shopy

Webové stránky
s podstránkami

CENA WEBU

Tvorba webu 300 Kč/ hod.

Příklad webu: Osobní vizitka + blog: 6 hodin práce = 1800 Kč

Kontaktujte mě pro přípravu konkrétní cenové nabídky.

Cena nezahrnuje zřízení domény a hostingu. Cena domény 175,- Kč / rok, cena http webhostingu 480 Kč / rok ( https 580 Kč / rok). Pokud máte vlastní hosting, můžu si jej převést k sobě, nebo vám jej postavit na stávajícím hostingu.
Ceny jsou uvedeny pro rok 2020.

REFERENCE

Zahrady Šternberk Petr Kohoutek
DSC_3153-1
TK Šternberk
DSC_0846
Venkovská škola pečení
dsc-0321_orig
Dětský klub Eccáček